„Santaka“ / „Revolut” pasiekė 4 mln. klientų ir pradeda įmonės restruktūrizaciją / Pasaulyje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Pasaulyje

Dalinkitės:  



„Revolut” pasiekė 4 mln. klientų ir pradeda įmonės restruktūrizaciją


Londone įkurtas startuolis „Revolut”, startavęs mažiau nei prieš 4 metus, praneša jau turintis 4 mln. klientų, ir pradeda restruktūrizaciją, kurios dėka tikimasi pasiekti 100 mln. klientų visame pasaulyje per ateinančius 5 metus.

Sparčiai auganti įmonė ruošiasi keisti dabartinę strategiją, ir įkurti 5 - 10 žmonių ofisus 19-oje Europos šalių, kuriems būtų suteikta autonomija veikti pagal vietos rinkos poreikius. Vykdant naująją augimo strategiją, kompanija planuoja sukurti daugiau kaip 200 naujų darbo vietų per ateinančius 6 mėnesius.

„Matome, kad atėjo laikas lūžiui - natūralu, kad darydamas tą patį, naujų rezultatų nepasieksi, todėl ir nusprendėme peržiūrėti savo strategiją, siekiant dar greitesnio augimo. Dabartiniai rezultatai džiugina ir lenkia bet kokias prognozes, kai tik įmonė buvo įkurta, tačiau matome, kad tai tėra tik ledkalnio viršūnė. Darbinis šios restruktūrizacijos pavadinimas - „Europos plėtros mechanizmas” (European Growth Machine - angl.), jos tikslas - dar sparčiau plėstis jau turimose rinkose, ir šis mechanizmas veiks nepriklausomai nuo mūsų planų šįmet startuoti naujose rinkose”, - atskleidžia N. Storonskis.



Lietuvoje „Revolut” neseniai paskelbė pradėję 70-ties naujų darbuotojų paiešką, tarp kurių - banko vadovų pareigybės, taip pat - klientų aptarnavimo, atitikties agentai, bei programuotojų komanda išoriniam ir vidiniam programavimui. Planuojama, kad Vilniuje įdarbinti klientų aptarnavimo agentai pavasarį pradės pagalbą programėlėje teikti ir lietuvių kalba.

„Revolut” praneša, kad šiuo metu sąskaitas kasdien atsidaro per 10, 000 naujų klientų, nors prieš pusmetį šis skaičius dar siekė vidutiniškai 7000 per dieną; nuo 3 iki 4 mln. klientų įmonė išaugo vos per 3 mėnesius. Aktyvių programėlės vartotojų skaičius per savaitę nuo 2018 m. liepos iki dabar išaugo nuo 500, 000 iki 1, 2 mln., tuo tarpu aktyvių vartotojų skaičius per mėnesį per tą patį laikotarpį pakilo išaugo nuo 900, 000 iki 1, 9 mln. „Revolut” mėnesio operacijų vertė nuo $2, 4 mlrd. 2018-ų m. liepą išaugo iki $4, 6 mlrd. šiandien. Lietuvoje „Revolut” jau turi 175 000 klientų - skaičiuojama, kad vien Vilniaus mieste 20 proc. vyresnių kaip 18 metų gyventojų naudojasi įmonės paslaugomis.

Artėjant kovo 29 d., Britanijos pasitraukimo iš ES dienai, „Revolut” įkūrėjas ir vadovas Nikas Storonskis išreiškė susirūpinimą dėl lėtų valdžios veiksmų užtikrinant lengvatinę aukštos kvalifikacijos darbuotojų vizų išdavimo sistemą. Įmonei tai svarbu siekiant įdarbinti tokius specialistus, kaip aukšto lygio ir patirties programuotojai, inžinieriai, ar duomenų analitikai.



„Didžiosios Britanijos fintech sektorius smarkiai remiasi viso pasaulio specialistų talentu ir darbu. Jei Londonas nori išlikti svarbiausiu technologijų ir fintech centru Europoje, valdžia turi garantuoti, kad aukštos kvalifikacijos darbuotojai nepatirs sunkumų gaunant reikalingas darbo vizas. Didžiajai Britanijai būtų visiškai nelogiška atsisakyti aukštas pajamus ir aukštus mokesčius mokančių talentingų specialistų”, - teigia N. Storonskis.

„Europa nesnaudžia, ir ne viena šalis tikisi po Brexito iš Didžiosios Britanijos perimti fintech centro vardą. Jei talentingi darbuotojai patirs sunkumų čia gaudami darbo vizas, natūralu, kad jie pradės dairytis į kitas šalis. Nors Didžiosios Britanijos vyriausybė daug kalbėjo apie savo paramą fintech sektoriui, kol kas nematome jokių realių žingsnių užtikrinant lengvatinę vizų sistemą verslui”, - teigia N. Storonskis.

Plėtros darbams užsienio rinkose „Revolut” buria atskirą komandą, kuri bus atsakinga už reikalingų bankinių, investicinių ir kredito licencijų naujose rinkose gavimą. Šiuo metu ieškomi Kapitalo, likvidumo ir finansinio modelio vadovas, Bankinių licencijų projektų vadovas, Investicinių licencijų projektų vadovas, Kredito licencijų projektų vadovas bei Pasaulinis licencijavimo komandos vadovas, kurie bendradarbiaus su kiekvienoje šalyje atskirai samdomais teisininkais ar bankų vadovais. Specialiai licencijavimo procesui suburtos komandos tikslas bus užtikrinti sklandžią plėtrą visose naujose rinkose.



APIE „REVOLUT”

„Revolut“, kaip skaitmeninę alternatyvą tradiciniams bankams, 2015 liepą įkūrė du buvę „Credit Suisse” darbuotojai - Nikas Storonskis ir Vladas Yatsenko. Pirmuosius klientus kompanija pritraukė savo pasiūlymu atsiskaityti kortele užsienyje bei daryti tarptautinius pervedimus taikant realų valiutų keitimo kursą, tačiau šiandien „Revolut” turi jau 4 mln. klientų, o siūlomų paslaugų spektras apima kelionių bei išmaniųjų įrenginių draudimą, momentinę prieigą prie kriptovaliutų, automatinį pinigų atsidėjimo ir taupymo įrankį, išlaidų sekimo bei biudžeto sudarymo galimybes, ir kt.

Šiandien „Revolut” yra pritraukęs 336 mln. JAV dolerių iš tokių investuotojų kaip „Index Ventures”, „Ribbit Capital”, „Balderton Capital” ir „DST Global”. Kiekvieną dieną prie „Revolut” prisijungia per 10 tūkst. naujų klientų, o mėnesio operacijų vertė siekia 4, 6 mlrd. JAV dolerių.



Publikuota: 2019-02-21 12:00:21

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Ūkininkai nesusitaria su saulės jėgainę statančia įmone
* Šiandien prasideda išankstinis balsavimas
* Rajono etikos sargai saviems politikams galvų nekapoja
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kaip vertinate idėją keisti kelio ženklų dizainą?
Seniai reikėjo tą padaryti.
Tai būtų tik lėšų švaistymas.
Keiskime, kai bus atliekamų pinigų.
Man tai nerūpi.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai