Dalinkitės:

Marijampoliečių kova prieš Vilkaviškio „Titaną“.

Autorės nuotr.

Lietus Pilviškių šventės nesugadino

Praeitą trečiadienį vasaros estradoje tradiciškai vyko Pilviškių miestelio šeimų ir sporto šventė, skirta Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Renginyje netrūko įdomių sporto varžybų, pramoginės muzikos, nuotaikingų šokių ir užsiėmimų mažiesiems.

Finale liko dviese

Arūno Vaitiekaičio organizuotame 3x3 krepšinio turnyre iš viso dalyvavo 10 komandų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame pogrupyje daugiausia taškų surinkusios Vilkaviškio „Titano“ ir Marijampolės „Pxnx“ komandos bei Šakių „Ask“ ir „Karkliniai“ iš antrojo pogrupio kovojo dėl prizinių vietų. „Titanas“ prieš „Karklinius“ laimėjo 11:0, o Šakių „Ask“ pralaimėjo komandai „Pxnx“ 10:11. Varžybose dėl trečios vietos Šakių „Ask“ nugalėjo „Karklinius“ 11:5.

Finale susitiko „Titano“ ir Marijampolės komandos. Įtemptose rungtynėse „Titanas“ surinko aštuonias komandines pražangas, todėl vienas žaidėjas buvo pašalintas iš finalo varžybų. Likę du komandos nariai neatsilaikė prieš „Pxnx“ ir pralaimėjo rezultatu 6:11. Taigi turnyro nugalėtojais tapo marijampoliečiai, antrą vietą užėmė „Titanas“, trečią – Šakių „Ask“. Visi žaidėjai buvo apdovanoti medaliais.

Dėmesio sulaukė ir futbolas

Futbolo turnyrą organizavo futbolo komandos „Pilviškiai“ nariai, teisėjavo Šarūnas Litvinas. Pirmąsias varžybas žaidė Pilviškių ir Bagotosios vaikų, gimusių 2003–2006 m., komandos. Varžybos baigėsi lygiosiomis 3:3, po baudinių serijos 5:4 laimėjo Bagotosios komanda.

Suaugusiųjų varžybose iš viso buvo užsiregistravusios 6 komandos, tačiau iš ryto norą dalyvauti pareiškė dar ir Marijampolės „Arsenalo“ komanda. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Iš A pogrupio iškrito „Arsenalas“ ir „Gižai“, iš B pogrupio – „Bagotoji“. Finale „Antanavas“ su „Seniais“ sužaidė lygiosiomis 1:1, tačiau po baudinių serijos laimėjo 2:0 ir iškovojo pirmą vietą. Antra vieta atiteko komandai „Seniai“, trečia – „Tautkaičiams“.

Laimėjo visas varžybas

Tinklinio turnyre dalyvavo 7 komandos. Varžybos vyko ratu, todėl nugalėjo daugiausia pergalių iškovojusios komandos.

Pirmą vietą pelnė „Alfos“ komanda, kuri laimėjo visas šešerias sužaistas varžybas. Antra vieta atiteko „Suvalkietiško bico“ komandai, kuri laimėjo 5 iš 6 varžybų, trečia – komandai „Lomkės“, nugalėjusiai 4 iš 6 žaistų varžybų. Tinklinio turnyrą organizavo Povilas Brazys.

Subūrė šachmatai

Pilviškių „Santakos“ gimnazijos aktų salėje vykusiame šachmatų turnyre dalyvavo 17 žmonių iš Pilviškių ir aplinkinių vietovių. Turnyras truko ilgiau nei tris valandas. Jauniausiam jo dalyviui Mariui buvo vos devyneri.

Pagrindinį prizą laimėjo šakietis Laimutis Kasparavičius, o mažąją taurę iškovojo Pilviškių seniūnijos gyventojas 86-erių Vytautas Grinius. Antra vieta atiteko Rimantui Grigaičiui, trečia – Dariui Vasiliauskui.

Turnyro organizatorius Stasys Kružinauskas ir dalyviai džiaugėsi geromis varžybų sąlygomis, gyrėsi pietums gavę skanios kareiviškos košės.