„Santaka“ / 2019-ieji – Geltonosios Žemės Kiaulės metai / Horoskopas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda traktorių MTZ-82L (1985 m., su lenkišku keturvagiu plūgu). Tel.: (8 342) 47 638, 8 680 76 998.
Galioja iki: 2022-08-22 11:26:27

Parduoda 4 kiaules (120–180 kg). Kaina sutartinė. Tel. 8 14 95 567.
Galioja iki: 2022-08-29 13:32:14Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Horoskopas

Dalinkitės:  2019-ieji – Geltonosios Žemės Kiaulės metai


Geltonosios Žemės Kiaulės metai bus palankūs žemdirbiams, verslininkams, vaikelių susilaukti trokštančioms poroms, keliautojams. Ateinančiais metais bus labai vertinamas darbštumas, dosnumas, optimizmas, šeimyniškumas. 2019-ieji atneš daugiau entuziazmo, tikėjimo geromis perspektyvomis, tad nestigs užmojų plėsti verslus. Kiaulė yra neapdairus bei netaupus padaras, o tai gali sukelti problemų ir asmenims, ir valstybėms. Metų pabaiga gali priversti kai ko atsisakyti, labiau veržtis diržus, taupiau ir atsakingiau planuoti biudžetą, pagalvoti apie galimus pokyčius finansų srityje, finansiškai apsidrausti, riboti užmojus.Avinas

Šiemet Jums norėsis keliauti, pažinti pasaulį ir kultūras. Kelionėse, visuomeniniuose renginiuose užmegsite gerų pažinčių. Vis dėlto niekur nepabėgsite nuo senų įsipareigojimų ir nebaigtų darbų. Bendraukite taktiškai, venkite konfliktų, neapleiskite senyvų artimųjų.

Metų pradžioje būsite aktyvūs, aistringi, linkę rizikuoti, turėsite neracionalių lūkesčių. Pavasariop vis labiau rūpės šeimos gerovė. Gal rasite neužimtą nišą versle, pasiūlysite naujovių srityje, kurioje sukatės. Vasaros gale tikėtina rasti norimą darbą ar pradėti studijas. Dėl konkurencijos lengva nebus, tad ramybės nesitikėkite.
Jautis

Prasideda permainų metas. Kol susivoksite, ką reikia ar norisi keisti gyvenime, prireiks laiko. Kai kurie pokyčiai netrukus įvyks, galbūt atrodys skaudūs, tačiau vėliau suprasite, kad yra naudingi, nes verčia tobulėti. Išlikite budrūs, nes nekantrumas, aplaidumas gali kirsti per kišenę ar sugadinti svarbius santykius.

Pažįstamais, draugais nevertėtų aklai pasitikėti, taip pat nederėtų pasiduoti abejotinoms pagundoms. Dėl per didelių išlaidų jau nuo balandžio gali prasidėti finansinės problemos. Išlaidavimo pasekmes dar stipriau pajusite įpusėjus rudeniui, nepaisant to, jus vilios kelionės.Dvyniai

2019-aisiais didelę vertę įgis bendradarbiavimas ir santuoka. Populiarumo, gerų partnerių reikės nusipelnyti savo elgesiu, diplomatija, įžvalgumu. Priešingu atveju santykiai trūkinės, atsiras priešų, alins klastos ir intrigos. Per konkurenciją ir kompromisus vis dėlto pajėgsite prasibrauti iki sėkmės.

Užsidirbti stenkitės iš visų jėgų, bet į skolas, abejotinus, brangius projektus verčiau nesivelkite. Ankstyvas pavasaris nebus palankus pokyčiams ir rizikai, nes jums stigs racionalumo, realaus situacijos vertinimo. Siekite dvasingumo, išminties ir objektyvumo.
Vėžys

Jums labiausiai rūpės darbas, sveikata, įvaizdis. Nestokosite progų pasigerinti darbo sąlygas. Pasiduokite naujiems vėjams, aukite kaip asmenybė. Išvykite iš savęs neatsakingą vartotoją. Sureguliuokite mitybą, sportuokite, nes tai padės spręsti sveikatos ir figūros problemas. Rimtos pastangos žada gerų rezultatų.

Gali būti, kad atsiras naujų draugų, o gal ir naujas kolektyvas, kuriame puikiai pritapsite. Deja, lyg rūke ištirps kai kurios senos draugystės. Jei nebedžiugins senieji partnerystės santykiai, vis dėlto neskubėkite jų nutraukti. Praėjus tam tikrai krizei jie gali net sustiprėti.Liūtas

Šie metai žada smagių pokyčių, susijusių su meile ir vaikais. Likimas gali dovanoti meilės romaną, tikėtinas šeimos pagausėjimas. Ir jūs patys, ir vaikai sublizgėsite talentais. Tačiau senas darbas, užsitęsęs projektas, nepaisant pasisekimo ir gero uždarbio, nebedžiugins širdies.

Jei rudeniop vis dėlto nugalėsite norą nusimesti sunkią darbų naštą, laikysitės susitarimų, laiku ištaisysite klaidas, nedrumsite emocinės atmosferos, galiausiai jausitės laimėjęs. Metų pabaigoje teks atlikti daug neatidėliotinų pareigų, darbų. Ateis laikas labiau pasirūpinti savo sveikata, pailsėti.
Mergelė

Ateina metai, kai prioritetu taps šeima, jos gerovė, tradicinės vertybės, jaukūs namai. Kursite, gausinsite šeimą, galbūt plėsite valdas ar keisite gyvenamąją vietą. Ateina laikas apsispręsti tiems, kurie yra susipainioję meilės santykiuose, svarsto apie skyrybas.

Vaikams teks skirti daugiau dėmesio ir pinigų. Galimos kelionės, susijusios su darbu, mokslu. Pavasarį kils paskata sveikiau maitintis, pozityviau mąstyti, etiškiau elgtis, atsisakyti vartotojiško požiūrio. Bus progų labiau iškilti visuomenėje, kolektyve. Ruduo leis skinti derlių ir duos naują impulsą stengtis dėl didesnio komforto, uždarbio.Svarstyklės

Kils ūpas ar būtinybė išmokti naujų dalykų studijuojant, lankant kursus, keliaujant. Galite pasiryžti savarankiškai teikti paslaugas, imtis individualios veiklos. Tapsite aktyvesni, komunikabilesni. Kita vertus, per daug laiko skirdami bendravimui pristigsite laiko šeimai. Tai gali lemti susvetimėjimą su artimaisiais.

Įtampų, nesutarimų žadama nuosavybės reikaluose. Rizikinga investuoti, įkeisti turtą. Rudenį artimiems žmonėms prireiks jūsų pagalbos, supratingumo. Metų pabaiga gali priversti atsakingiau planuoti biudžetą, galvoti apie galimas finansines permainas.Skorpionas

2019-ieji turėtų būti sėkmingi, produktyvūs, patogūs. Darbe, versle neišvengsite konkurencijos bei pokyčių, kurie sujaukia įprastą tvarką, pareigų ir pinigų paskirstymą. Jei rimtai sieksite, finansinė padėtis pagerės, pajamos padidės. Įsigilinkite į naujus susitarimus.

Vairuoti ir net kalbėti, rašyti, komentuoti reikia atsargiai, jei norite išvengti nemalonumų. Žvirbliu išlėkęs žodis šiemet ne kartą jaučiu sugrįš. Galite susipykti su svarbiais žmonėmis. Ne kartą su sutuoktiniu ar mylimuoju atsidursite ties skyrybų riba. Jei esate vieniši, pasitaikys progų užmegzti partnerystę.Šaulys

Fortūna atsigręš į jus ir skatins būti aktyvius, įgyti daugiau įtakos, autoriteto. Permainų troškulys taps toks stiprus, kad imsitės naujovių: galbūt pradėsite studijuoti ar leisitės į kelionę. Pavasarį darbe laukia pokyčiai – niekas neleis įsikibus laikytis senos tvarkos.

Neprotinga rizika, perdėtas pasitikėjimas savimi, skubėjimas gresia nuostoliais. Sugalvoję investuoti, imti kreditą pasitarkite su profesionaliais. Viską darykite nuosekliai, nesielkite švaistūniškai. Naujiems užmojams turite būti pasiruošę, o ne pulti į juos stačia galva. Kitu atveju metų gale teks veržtis diržus.
Ožiaragis

Jūsų laukia apmąstymų, susikaupimo, o ne aktyvios veiklos laikotarpis. Šie metai privers gilintis į dvasinius dalykus, stengtis giliau pažinti save, stiprinti ar susigrąžinti sveikatą, labiau vertinti gamtą, ekologiją. Dažniau norėsis būti vienumoje, riboti vartojimą, viešą veiklą, vengti šurmulio, žmonių susibūrimų, konfliktų, priešiškumo.

Nepaisant didesnio jautrumo išliksite ambicingi, tvirti, gebantys atsitiesti. Nuo pavasario likimas apdovanos meile, partneryste, kūrybiniu įkvėpimu, stipria intuicija. Galbūt atrasite save meninėje veikloje. Užbaikite, kas nebeaktualu, ir ruoškitės naujiems startams.Vandenis

Šie metai jus ir jūsų gyvenimą pakeis, tačiau pokyčius vertinsite prieštaringai. Jums seksis pritraukti bendraminčių, pasižymėti kolektyve, visuomeninėje veikloje, išpopuliarėti. Visgi kai kurie nauji draugai vėliau pasirodys rezgantys intrigas, skleidžiantys apkalbas.

Metų pradžioje pasireiškusi sveikatos problema gali su stipresne jėga pasikartoti po ilgesnio laiko tarpo. Kai kurie darbai, projektai užsibaigs, o santykiai nutrūks. Regis, dėl to išgyvensite, nors realiai jie jau dabar išsisėmę, negyvybingi. Vasara ir ruduo turėtų būti neblogas metas, tačiau metų pradžia ir pabaiga žada santykių ir sveikatos išbandymų.
Žuvys

Metai pasižymės augančiais reikalavimais darbe, o jūs būsite labiau ambicingi, sieksite karjeros, sykiu būsite linkę į neobjektyvų savęs ir kitų vertinimą. Stengsitės būti reikalingi, populiarūs. Yra pavojus, kad neapskaičiuosite savo jėgų bei galimybių ir suklysite. Jums sektųsi veikla, susijusi su amatais, prekyba, transporto paslaugų sritimi.

2019-aisiais vertėtų pasimokyti ko nors naujo. Protarpiais jus valdys vidiniai demonai, rizikingos pagundos, kurioms pasidavę galite paslysti gyvenimo kelyje, įgyti priklausomybę, susirgti. Reikia labai saugoti sveikatą, psichiką, laikytis darbo ir poilsio režimo, pasportuoti.Publikuota: 2018-12-28 16:12:37

Komentarai:

Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Partnerystė atnaujinta po beveik 20 metų pertraukos
* Leidimų neturėję varžybų dalyviai suniokojo kaimo kelią
* „LT Bluegrass boys“ koncertu užbaigta ketvirtoji „Vištyčio muzikos pakrantė“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar labiau taupote elektrą jai pabrangus?
Pernelyg netaupau.
Taip, suvartoju mažiau.
Netaupau, nes pats (-i) už ją nemoku.
Ne, nes turiu saulės elektrinę.Kalbos patarimai

Gulėti „ant saulės“ ar „saulėje“?
Metonimiškai vietai su būdo atspalviu reikšti geriau nevartoti prielinksnio ant ir kilmininko konstrukcijos. Negulėk ant saulės ( saulėje, prieš saulę ). Ant lietaus ( kai lyja, lietuje, lyjant ) neišdžiovinsi. Nestovėkime ant vėjo ( vėjyje, kur vėjas ). Padžioviau ant saulės ( saulėje, kur saulė ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2022 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas