Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.
Parduoda traktorių MTZ-82 (3000 Eur). Tel. (8 342) 47 638.
Galioja iki: 2023-09-29 11:21:43
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
Vilkaviškio ligoninės teritorijoje įsikūręs mobilusis punktas kiekvieną dieną dirba po keturias valandas ir priima po keturias dešimtis žmonių.
Ievos ŠLIVINSKIENĖS nuotr. Į mobilųjį punktą pacientą gali nuvežti ir šeimos narys, ir kaimynas
Primename, kad Vilkaviškyje veikia mobilusis koronaviruso infekcijos (COVID-19) patikros punktas. Jis dirba kasdien (įskaitant savaitgalius), nuo 8 val. iki 12 val. Susirgimų skaičius rajone vis dar kyla, todėl nutarta dvigubai padidinti paimamų testų kiekį. Nuo praeito antradienio per dieną priimama po 42 pacientus. Laisvų vietų yra, tad koronaviruso simptomus pajutę žmonės kviečiami registruotis į tyrimą telefonu 1808 arba internetu www.1808.lt. |
Sulaukę vis daugiau paklausimų, kokiais būdais saugu vykti į mobiliuosius punktus išsitirti dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19), atkreipiame dėmesį, kad tik kraštutiniais atvejais dėl pavėžėjimo paslaugos reikia kreiptis į Savivaldybės administraciją. Jau susiduriame su problema, kai pavėžėjimo paslaugą tenka suteikti asmenims, kurie turi savo transporto priemones ar juos gali nuvežti artimieji, tačiau to nedaro. Taip sutrukdoma nuvežti į mobilųjį punktą tuos gyventojus, kurie tokių galimybių tikrai neturi.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai patvirtina: gyventoją išsitirti tikrai gali nuvežti šeimos narys, giminaitis, kaimynas ar net taksi vairuotojas.
Dar kartą primename, kokiais būdais saugu vykti į mobiliuosius punktus.
• Į mobilųjį punktą savo automobiliu galite nuvažiuoti pats.
Dėvėkite nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, po apsilankymo dezinfekuokite liestus paviršius, išvėdinkite automobilį.
• Jus gali nuvežti šeimos narys, giminaitis, draugas ar kaimynas.
Tokiu atveju galimai užsikrėtęs koronaviruso infekcija žmogus turi sėdėti ant galinės sėdynės šachmatų principu, t. y. ne už vairuotojo, o įstrižai salono. Tiek vairuotojas, tiek keleivis, vežamas į mobilųjį punktą, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę (rekomenduojama dėvėti respiratorių), prieš įlipdamas į automobilį tiriamasis privalo dezinfekuoti rankas. Po pavėžėjimo rekomenduojama automobilį išvėdinti, dezinfekcine priemone nuvalyti liestus paviršius.
• Jus gali nuvežti taksi, pavežėjas.
Tiek vairuotojas, tiek keleivis, vežamas į mobilųjį punktą, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, prieš įlipdamas į automobilį keleivis privalo dezinfekuoti rankas. Po pavėžėjimo automobilis išvėdinamas, dezinfekcine priemone nuvalomos durelių rankenos.
• Kraštutiniu atveju galima kreiptis pavėžėjimo paslaugos į Savivaldybės administraciją.
Tiek specialiojo transporto, tiek žmogiškieji ištekliai Savivaldybės administracijoje yra riboti, todėl prašome gyventojų kreiptis dėl pavėžėjimo paslaugos tik tais atvejais, kai tikrai nėra jokių kitų galimybių nuvykti į mobilųjį punktą patiems savarankiškai.
• Važiuoti į mobilųjį punktą viešuoju transportu (autobusu, troleibusu) griežtai draudžiama!
Taip pat prašome gyventojų nesibaiminti ir norime visus nuraminti, kad mobiliajame punkte dirbantys medicinos specialistai nėra infekuoti, jie dėvi visą apsaugą: kasryt rengiasi naujus apsauginius kombinezonus, apsimauna pirštines, kepures, užsideda respiratorius, akinius, antbačius, nuolat dezinfekuoja paviršius, todėl po darbo valandų mobiliajame punkte tikrai gali grįžti į įprastas savo darbovietes kitose sveikatos priežiūros įstaigose, priimti pacientus, po darbo grįžti pas savo šeimas.
Vilkaviškio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro inf.
Publikuota: 2020-11-24 09:29:33
Komentarai:
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
 
* Žmones visoje šalyje maustę sukčiai bazavosi mūsų rajone * Pogulis vaikų darželyje: mažylių poreikis ar prievarta? * Pirmieji regione grupinio gyvenimo namai paminėjo penkerių metų sukaktį Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
Gladiolė ar kardelis? Šios vilkdalgių šeimos daugiametės svogūninės gėlės (lot. gladiolus ) lietuviškas botaninis pavadinimas – kardelis. Gladiolė – tarptautinis žodis. Taigi vartotini abu žodžiai.
Šūksniai
Statistika
|