Parduoda traktorių MTZ-82L (1985 m., su lenkišku keturvagiu plūgu). Tel.: (8 342) 47 638, 8 680 76 998.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Šakių „Spartos“ (tamsi apranga) ir Klampučių „Vienybės“ rungtynėse nugalėtoją lėmė vienas metimas.

Autoriaus nuotr.

Įspūdingas asmeninis pasirodymas pergalės negarantavo

Andrius GRYGELAITIS

Tęsiasi Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybės „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti. Sužaisti dar penki susitikimai.

Lyderių mūšis. Bene laukiamiausia savaitgalio dvikova vyko tarp Liudvinavo „Vyčio“ ir Gižų „Griausmo“ krepšininkų. Abi komandos iki šiol nebuvo patyrusios pralaimėjimų, tad greičiausiai tikėjosi pratęsti savo pergalingas serijas. Rungtynes geriau pradėjo ir didžiąją jų laiko dalį pirmavo „Vytis“, tačiau varžovai nebuvo linkę lengvai nusileisti. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti keturioms minutėms kaimyninės savivaldybės sportininkų persvara siekė 8 taškus, tačiau tuomet „Griausmas“ spurtavo 13:0 ir galiausiai šventė sunkią pergalę 78:75. „Vytis“ per paskutinę ataką dar galėjo išlyginti rezultatą tritaškiu metimu, tačiau jis nebuvo taiklus.

Solidus debiutas. Šiose rungtynėse „Griausmo“ gretose debiutavo Klaidas Šapalas. Naujoko pasirodymas buvo labai solidus. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 9 kamuolius bei pataikė net 10 metimų iš 13 bandymų.

Dar nepralaimėjo. Kartu su „Griausmu“ vienintele komanda, nepatyrusia pralaimėjimo kartėlio, išlieka „Dubleriai“. Šįkart šios ekipos sportininkai 79:71 palaužė „Autoklubo“ pasipriešinimą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje ekipas skyrė tik du taškai, tačiau tuomet „Dubleriai“ spurtavo 13:0 ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido.

Apmaudus pralaimėjimas. Pirmosios pergalės niekaip nesiseka iškovoti Klampučių „Vienybei“. Šįkart šios komandos žaidėjai buvo itin arti sėkmės. Likus kiek daugiau nei dviem minutėms iki dvikovos su Šakių „Sparta“ pabaigos „Vienybė“ buvo priekyje 7 taškais ir atrodė, kad tvirtai laiko žaidimo vadžias savo rankose. Visgi tuomet šakietis Rinaldas Sakalauskas pataikė du tritaškius iš eilės, o likus 1, 5 sekundės įmetė ir pergalingą dvitaškį metimą, lėmusį jo ekipos triumfą 71:69.

Vis dar be pergalių. Lengvą pergalę šventė „Grupinispirkimas.lt“ krepšininkai, 95:57 nugalėję „Simedvos“ komandą. 38 taškais varžovams rungtynes pralaimėjusi „Simedva“ užfiksavo antrą blogiausią šio sezono rezultatą tarp visų lygos dalyvių. Pats blogiausias priklauso taip pat „Simedvai“. Prieš porą savaičių šios ekipos žaidėjai „Griausmui“ pralaimėjo net 39 taškais. „Simedva“ išlieka viena iš dviejų pergalės džiaugsmo dar nepatyrusių komandų.

Pristigo jėgų. „Bruklino“ komandos krepšininkai du kėlinius kaip lygūs su lygiais kovojo su akivaizdžiais dvikovos favoritais „Karkliniais“, tačiau galiausiai pristigo jėgų ir rungtynes pralaimėjo 70:80.

Sezono rekordai. Nepaisant nesėkmės, „Bruklino“ komandos aukštaūgis Lukas Matulaitis šiame susitikime buvo tiesiog nesustabdomas. Jis pelnė net 41 tašką ir atkovojo 22 atšokusius kamuolius. Abu šie rodikliai – šio sezono rekordai. Tiesa, 22 kamuolius pirmame ture buvo atkovojęs ir Luko komandos draugas Tadas Kriugžda. Įspūdingai su varžovais besigrumiantis L. Matulaitis šį sezoną vidutiniškai per susitikimą atkovoja beveik po 17 kamuolių.

Dalijo perdavimus. Vertas paminėti ir „Vienybės“ gynėjo Adomo Klimašausko pasirodymas. Jis dvikovoje su „Sparta“ atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Iki sezono rekordo Adomui pritrūko vieno tikslaus perdavimo.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje, be L. Matulaičio ir A. Klimašausko, pasižymėjo dar 5 žaidėjai: Karolis Bradūnas bei Ričardas Mačiulaitis („Dubleriai“), Karolis Rimgaila („Grupinispirkimas.lt“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė“) ir Tomas Miškelis („Karkliniai“).

Detali statistika. Visų rungtynių detalią statistiką galima rasti feisbuko paskyroje „Krepšinio pirmenybės „Santakos“ taurėms laimėti“.

Tvarkaraštis

Ateinantį savaitgalį pirmenybių kovos vyks Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje.

Šeštadienį, gruodžio 11 d., 11 val., susitiks „Vytis“ ir „Simedva“, 12.45 val. – „Grupinispirkimas.lt“ bei „Kudirkos Naumiestis“, o 14.30 val. – „Griausmas“ ir „Autoklubas“.

Sekmadienį, 11 val., žais „Karkliniai“ ir „Vienybė“, 12.45 val. – „Kudirkos Naumiestis“ bei „Dubleriai“, o 14.30 val. – „Sparta“ ir „Bruklinas“.

Publikuota: 2021-12-07 11:15:47