Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Vilkaviškyje vykusiose stalo teniso varžybose Lietuvos čempionais tapo Kęstutis Žeimys bei Emilija Riliškytė.

Į gimtinę grįžęs kybartietis tapo čempionu

Vilkaviškio sporto ir pramogų centre vykusiose pajėgiausių šalies stalo tenisininkų pirmenybėse „Top-12“ triumfavo iš Kybartų kilęs Kęstutis Žeimys.

Jau tradicija, kad kasmet geriausi šalies stalo tenisininkai išaiškinami „Top-12“ pirmenybėse. Į jas susirenka po 12 tuo metu aukščiausią reitingą turinčių vyrų ir moterų. Nuolatinis šių pirmenybių dalyvis kybartietis tenisininkas K. Žeimys šiemet į Vilkaviškyje vykusias varžybas specialiai sugrįžo iš Vokietijos, kur šiuo metu gyvena ir dirba.

Dar prieš kovų pradžią visus dalyvius pasveikino Seimo narys Algirdas Butkevičius bei Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė Inga Navickienė. Viešnia sportininkams įteikė asociacijos 95 metų progai skirtus atminimo medalius.

Po sveikinimo žodžių prie teniso stalų užvirė aršūs mūšiai. K. Žeimys ketvirtfinalyje tik po sunkios kovos 4:3 nugalėjo praėjusių metų čempioną panevėžietį Andrių Preidžių. Pusfinalyje mūsiškis 4:2 palaužė kauniečio Igno Navicko pasipriešinimą, o finale 4:1 įveikė Luką Rimkų iš Vilniaus.

Tiek K. Žeimys, tiek moterų nugalėtoja tapusi Emilija Riliškytė iš Vilniaus apdovanoti įspūdingo dydžio taurėmis bei piniginiais prizais.

„Top-12“ nugalėtoju K. Žeimys tapo jau šeštą kartą. Sportininko treneris Viktoras Rybakas teigė tikėjęs, kad jo auklėtinis gali iškovoti medalį, tačiau aukščiausios prabos apdovanojimas nustebino net jį.

„Kęstučio pergalė puikiai vainikavo praėjusius metus, kurie buvo bene „derlingiausi“ Vilkaviškio rajono stalo teniso istorijoje. K. Žeimys dar praėjusį pavasarį Druskininkuose vykusiame Lietuvos čempionate iškovojo du bronzos medalius, o mūsų ekipos „Rytas-1“ ir „Rytas-2“ pelnė antrąją bei trečiąją vietas komandiniame Lietuvos čempionate. Visa tai pakartoti bus labai sunku“, – kalbėjo V. Rybakas.