Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Penkiese rungtyniavę „Kudirkos Naumiesčio“ (juoda apranga) krepšininkai rimčiau nepasipriešino „Vyčio“ žaidėjams.

Autoriaus nuotr.

Pirmenybėse paaiškėjo pusfinalių dalyviai

Andrius GRYGELAITIS

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti atsakomieji ketvirtfinalių susitikimai.

Neįtikėtina pabaiga. Bene daugiausiai intrigos iš visų ketvirtfinalio rungtynių buvo „Karklinių“ ir „Grupinispirkimas.lt“ komandų dvikovoje. Pirmąjį tarpusavio susitikimą 7 taškų persvara laimėjo „Karklinių“ atstovai, tad norėdami patekti į aukščiausiąją lygą jie negalėjo pralaimėti didesniu skirtumu. Rungtynės vyko gana tolygiai, pirmaujanti ekipa keitėsi net 9 sykius, o dar 6 kartus rezultatas buvo lygus. Visgi daugiau laiko pirmavo būtent „Karkliniai“. Iki rungtynių pabaigos likus keletui minučių šios ekipos sportininkai dar buvo priekyje 3 taškais. Tuo metu atrodė, kad aukščiausioji lyga jiems yra pasiekiama ranka. Visgi tada „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjai sužaidė neįtikėtiną atkarpą, kurią laimėjo net 17:0, o rungtynėse triumfavo 73:59.

Du pratęsimai. Visai nedaug trūko iki didžiausios šio sezono sensacijos. Reguliariojo sezono nugalėtojas „Griausmas“ pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes prieš „Bruklino“ žaidėjus laimėjo 11 taškų persvara ir tikriausiai galvojo, jog ir atsakomajame susitikime viskas klostysis gana lengvai. Vis tik „Bruklino“ krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti iš anksto. Vos aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmęs „Bruklinas“ po keturių kėlinių taip pat pirmavo 11 taškų skirtumu, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą. Pirmasis pratęsimas nugalėtojo taip pat neišaiškino, o tik antrą kartą pratęsus rungtynes minimalią persvarą pavyko susigrąžinti „Griausmui“, kuris, nors ir pralaimėjo dvikovą 105:115, tačiau dėl geresnio dviejų rungtynių tarpusavio įmestų ir praleistų taškų santykio pateko į aukščiausiosios lygos pusfinalį.

Rezultatyvūs. Į salę vos penkiese atvykę „Dubleriai“ žinojo, kad išbarstyti pirmose rungtynėse susikrautą milžinišką 36 taškų persvarą prieš Šakių „Spartą“ bus labai sunku. Intrigos nebuvo ir šiame susitikime. Vienu metu „Dublerių“ persvara siekė 22 taškus. Ketvirtajame kėlinyje varžovai ėmė juos vytis, tačiau galutinis teisėjo švilpukas itin rezultatyviose rungtynėse skelbė „Dublerių“ pergalę 115:112.

Be pasigailėjimo. Penkiese į rungtynes su „Vyčio“ krepšininkais atvyko ir „Kudirkos Naumiesčio“ vyrai. Pirmąjį šių komandų tarpusavio susitikimą 28 taškų skirtumu buvo laimėjęs „Vytis“, tad varžovai greičiausiai nepuoselėjo daug vilčių prasimušti į aukščiausiąją lygą. Gana ramiai vykusiose rungtynėse „Vytis“ nugalėjo 100:65.

Kaip ir pernai. Po atsakomųjų ketvirtfinalio susitikimų tapo aišku, kad aukščiausiojoje lygoje kovos tos pačios ekipos kaip ir praėjusiais metais: „Vytis“, „Dubleriai“, „Grupinispirkimas.lt“ bei „Griausmas“. Dėl B lygos apdovanojimų varžysis „Karkliniai“, „Bruklinas“, „Kudirkos Naumiestis“ ir „Sparta“.

Geriausi. Rezultatyviausiai savaitgalį rungtyniavo net 43 taškus įmetęs „Griausmo“ narys Mantvydas Kalinauskas. Neįtikėtinai dėl kamuolių kovojo „Bruklino“ aukštaūgis Tomas Janušauskas, „nusiėmęs“ net 29 atšokusius kamuolius.

Trigubi dubliai. Savaitgalį net du „Vyčio“ žaidėjai užfiksavo vadinamuosius trigubus dublius. Tomas Badokas pelnė 17 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o Audrius Damušis įmetė 12 taškų, atkovojo tiek pat kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo 8 sportininkai: Andrius Danilevičius ir Paulius Valaitis („Kudirkos Naumiestis“), Mantas Varnagiris („Vytis“), Matas Morkevičius („Dubleriai“), Jokūbas Stanaitis („Sparta“), Aidas Sabukonis („Karkliniai“), Emilis Pilipavičius („Griausmas“) bei Tomas Janušauskas („Bruklinas“).

Tvarkaraštis. Ateinantį šeštadienį Vilkaviškio sporto ir pramogų centre vyks pusfinalių kovos. 10 val. žais „Vytis“ ir „Grupinispirkimas.lt“, 11.45 val. – „Dubleriai“ ir „Griausmas“, 13.30 val. – „Sparta“ ir „Bruklinas“, o 15.15 val. – „Karkliniai“ ir „Kudirkos Naumiestis“.

Publikuota: 2023-02-10 09:12:58