Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.
Veda ir groja įvairiuose pobūviuose, vestuvėse, jubiliejuose. Linksma muzika ir gera nuotaika Jūsų šventėse. Tel. 8 681 59 207.
Galioja iki: 2023-12-09 15:29:37 Parduoda kalėdines eglutes Pūstapėdžiuose. Tel. 8 698 41 635.
Galioja iki: 2023-12-17 16:47:48
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
Žygiuodami taku vaikai turėjo atlikti pačias įvairiausias užduotis. Tradicinę akciją paminėjo netradiciniu žygiu
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bendruomenė kiekvienais metais dalyvauja „Žaliojo tako“ akcijoje. Įprastai jos metu ugdymo įstaigos teritorijoje sodinami mokinių dovanoti augalai. Šiais metais buvo nuspręsta pakeisti akcijos pobūdį. |
Visą straipsnį galite skaityti užsisakę „Santakos“ e-prenumeratą.
Publikuota: 2023-05-12 11:14:38
Komentarai:
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
 
* Vilkaviškis tęsia tradiciją – puošiama dovanota eglė * Paskirstyti milijonai, uždarytos bibliotekos ir įsteigtas Sveikatos centras * Prieš istorines kovas – netikėtos kliūtys Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
„Mirtis dėl“ ar „mirtis nuo“? Daiktavardis mirtis vartojamas žodžių junginiuose mirtis dėl ir mirtis nuo. Šių junginių vartojimas priklauso nuo reikšmės.
Žodžių junginys mirtis dėl vartojamas išorinei priežasčiai reikšti, pvz.: Gresia lėta mirtis dėl aplinkos taršos.
Vidinei priežasčiai reikšti vartojamas žodžių junginys mirtis nuo, pvz.: Jiems gresia lėta mirtis nuo juodligės.
Šūksniai
Statistika
|