Tapkime draugais!

Atsiskaityti banko kortele bus galima ir kioskuose

Paskelbė:

Paskelbta:


Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ

Neseniai „Swedbank“ banko atstovai smulkiuosius Vilkaviškio verslininkus supažindino su svarbiausiomis banko naujienomis.

Banko specialistai pristatė sprendimą, leidžiantį paversti išmanųjį telefoną „tarpininku“ tarp banko sąskaitos ir banko kortelės, taip pat mobiliąsias programėles „Siųsti“ ir „Gauti“, kurių nemokamo pinigų siuntimo akcija dar galioja iki šio mėnesio pabaigos. Banko darbuotojai taip pat pristatė ir smulkiajam verslui skirtą programą „Kiekvienas gali būti didelis.“

Bene labiausiai atvykusius verslininkus sudomino išmanusis kortelių skaitytuvas, kuris gali būti naudojamas visur, kur siekia telefono interneto ryšys. Ne didesnis už kalkuliatorių įrenginys susiejamas su telefonu „Bluetooth“ ryšiu ir veikia įdiegus „Swedbank“ programėlę. Pirkimo metu pardavėjui tereikia įvesti sumą, o pirkėjui – PIN kodą. Čekis gali būti išsiunčiamas elektroniniu paštu arba trumpąja žinute.

Pasak AB „Swedbank“ pardavimų vadybininkės Gintarės Levickienės, toks aparatas verslui kainuos pigiau už įprastus mokėjimo kortelių sprendimus ir paskatins daugiau prekybininkų priimti mokėjimus kortele.

Aparato kaina – 104 Eur be PVM. Jam netaikomas mėnesinis aptarnavimo mokestis. Taigi, jei skaitytuvas gulės nenaudojamas, už jį nieko nereikės mokėti. Aišku, verslininkams teks mokėti nedidelius komisinius už kiekvieną pavedimo operaciją.

G. Levickienė sakė, kad ši naujovė padės smulkiesiems verslininkams pritraukti klientų, nes vartotojų, kurie su savimi nesinešioja grynųjų pinigų, Lietuvoje yra apie 20 proc. Tai reiškia, jog maždaug tiek galėtų padidėti smulkiojo verslo pardavimai, kurie prarandami dėl grynųjų pinigų neturėjimo. Be to, mokėjimai kortele yra saugesni, nes mažesnė apiplėšimo, vagysčių, sukčiavimo, padirbtų pinigų ir darbuotojų klaidų rizika.

G. Levickienė vardijo visą eilę privalumų: mažesnis grynųjų pinigų kiekis – mažiau rūpesčių ir išlaidų grynųjų administravimui, operatyvus lėšų įskaitymas į sąskaitą, didesnis darbo efektyvumas – vietoje pinigų ir grąžos skaičiavimo daugiau dėmesio galima skirti klientui ar kitoms užduotims, yra tinkamas neturint pastovios paslaugų teikimo vietos arba kilnojamai sezoninei ar nereguliariai prekybai ir t. t.

Svarbu ir tai, kad skaitytuve įdiegtos naujausios technologijos, todėl vėliau bus galima saugiai priimti atsiskaitymus ir tradicinėmis, ir bekontakčio mokėjimo kortelėmis.

Susirinkę verslininkai plačiau sužinojo ir apie banko inicijuotą projektą „Kiekvienas gali būti didelis“, kuris prasidėjo dar pernai.

Kaip sakė AB „Swedbank“ pietų Lietuvos filialo Vilkaviškio ir Šakių klientų aptarnavimo centro valdytojas Marius Žebrauskis, šiuo projektu siekiama skatinti „krautuvėlių kultūrą“ Lietuvoje ir paraginti gyventojus smulkaus verslo savaitgaliais bent vieną reikalingą prekę ar paslaugą įsigyti iš smulkiųjų Lietuvos verslininkų. Ne mažiau svarbi projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalis susijusi ir su pagalba smulkiajam verslui žiniomis bei ekspertų patarimais interneto seminaruose, kuriuose pristatomi aktualūs klausimai. Įgyvendinant šį projektą, „Swedbank“ skatina visuomenės suvokimą apie smulkiojo verslo ir stiprios šalies ekonomikos sąsają, nori padėti smulkiesiems verslininkams prisistatyti platesnei auditorijai, sustiprinti jų žinias ir pritraukti daugiau klientų.

– Lietuvos žmonės bus skatinami apsipirkti pas jus, smulkiuosius verslininkus, o tai turės įtakos klientų skaičiaus ir apyvartų augimui, – sakė M. Žebrauskis. – Jūs galėsite nemokamai reklamuoti savo verslą projekto interneto svetainėje, kurioje apsilankyti ir atrasti naujų prekybos taškų bus kviečiami visi Lietuvos žmonės. Taip pat jums bus suteikta nemokama galimybė apie savo verslą paskelbti ir specialioje šiam projektui skirtoje „Delfi“ galerijoje.

Daugiau apie projektą „Kiekvienas gali būti didelis“ naujienas sužinosite prisijungę prie paskyros „Facebook“ www.facebook.com/KiekvienasGali .

Pasak centro valdytojo, dalyvaudami projekte verslo atstovai galės laimėti vertingų prizų. „Swedbank“ atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis paslauga besinaudojantys verslo klientai, skatinantys savo klientus atsiskaityti mokėjimo kortelėmis ir pateikiantys pasiūlymų smulkaus verslo savaitgaliui, gali laimėti prizų: 4 tūkst. Eur verslui vystyti (9 prizai) ir pagrindinį prizą – kelionę dviem į Kaliforniją (JAV), į Silicio slėnio klasterį, kur įsikūrę tokie šiuolaikinio verslo gigantai, kaip „Google“, „Apple“, „Twitter“, „Facebook“.

Įmonių iš mūsų rajono, dalyvaujančiųjų šioje programoje, yra daugiau nei pusšimtis, tačiau verslo pasiūlymų klientams savaitgaliui, bent jau šiam, – nėra. Keista, bet atrodo, kad pakalbinti žmonės užsiregistravo, bet suteikta proga pareklamuoti savo verslą ir laimėti nemažą sumą pinigų nesinaudoja.

Tie, kas apie projektą sužinojo tik dabar ir nori prisiregistruoti, gali tai padaryti adresu kiekvienasgali.swedbank.lt/lt/registruoti-imone

 


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Parašykite komentarą


Praradote slaptažodį?

naujausi straipsniai

reklama

statistika


Hey.lt - Interneto reitingai
Skip to content