Tapkime draugais!

Reikalinga skubi visuomenės pagalba!

Paskelbė:

Paskelbta:


Šiandien, gruodžio 9 d., 10. 30 val. pastebėta, jog iš savo namų, esančių Vilties g. 25, Kudirkos Naumiestyje, Šakių r., dingo Leonas Algirdas Butkėraitis, gim. 1942 m.

Jį paskutinį kartą artimieji matė 2019-12-08, apie 13 val. Minėtas asmuo serga alzheimerio liga, iš namų galėjo išeiti dėl ligos paūmėjimo. Dingęs asmuo apie 160 cm ūgio, plikas, vidutinio kūno sudėjimo, galėjo dėvėti juodos spalvos megztą kepurę, margą juodomis ir baltomis dominuojančiomis spalvomis megztinį, tamsiai mėlynas su šonuose esančiomis rausvos spalvos juostomis treningines kelnes. Taip pat galėjo avėti tamsiai mėlynos spalvos įsispiriamas šlepetes.

Asmenis, žinančius kur yra šiuo metu dingęs L.A.Butkėraitis ar turinčius kitos reikšmingos tyrimui ir dingusiojo paieškai informacijos, prašome pranešti skubios pagalbos telefonu 112, arba tel. 8 676 45545, rašyti asmeninę žinutę čia arba nurodytu mobiliojo ryšio telefono numeriu, o taip pat kreiptis į Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyrių, esantį Šaulių g.4, Šakiuose.

PRAŠAU DALINTIS SKELBIMU !!! PADĖKIME ŽMOGUI GRĮŽTI Į NAMUS !!!

 


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Parašykite komentarą


Praradote slaptažodį?

naujausi straipsniai

Įvykiai

reklama

statistika


Hey.lt - Interneto reitingai
Skip to content