Tapkime draugais!

Išmanieji telefonai: kaip išsirinkti būtent tą ir vėliau nesigailėti?

Paskelbė:

Paskelbta:


Nors ir šiuolaikiniame pasaulyje dominuoja išmaniųjų telefonų era, kai mintys pakrypsta apie jų pasirinkimą – tampa vienas iš sunkesnių sprendimų. Dabartiniai išmanieji įrenginiai yra gaminami taip, kad juos efektyviai būtų galima tik apie dvejus metus. Tačiau, ką daryti tiems, kurie nesivaiko naujųjų telefonų tendencijos ir nori ilgaamžiško varianto? Atsakymas toks, kad vertėtų pasižvalgyti į tam tikras išmaniųjų specifikacijos, kurios gali padėti rasti tą tinkamą variantą.

Ką reikia žinoti apie skirtingas operacines sistemas?

„IOs“ operacinė sistema yra mėgstama tuo, kad joje dominuoja paprastumas, saugumas ir puikios integracijos su kitais „Apple“ produktais. Šiai operacinei sistemai neatsilieka ir kitas variantas, o tai yra „Android“ sistema, kuri yra siejama su „Google“ paslaugų integracija. Pasirinkimą turi lemti jūsų poreikiai ir tiek, kiek galite investuoti į patį išmanųjį įrenginį. Tam, kad galėtumėte palyginti skirtingas operacines sistemas, rekomenduojama nuvykti į fizinę išmaniųjų įrenginių parduotuvę ir pamėginti skirtingo modelio telefonus, kurie turi šias operacines sistemas.

Kainų skirtumas yra gana žymus, todėl jūsų pasirinkimas turi būti užtikrintas. Tie išmanieji telefonai, kurie vadovaujasi „IOs“ operacinės sistemos privalumais yra brangesni nei „Android“ įrenginiai. Patys brangiausi išmaniųjų telefonų gamintojai laikomi „Apple“ ir „Samsung“. Tiesa, nors ir šie telefonų gamintojai siūlo brangesnius variantus, tačiau kalbant apie apsaugines priemones – jų pasirinkimas yra žymiai gausesnis, negu pavyzdžiui: asus dėklai ar apsauginiai stikliukai.

Kiekviena operacinė sistema turi ir savų panašumų, tačiau yra ir tokiu skirtumų, kurie gali lemti jūsų pasirinkimą, tarkime: „IOs“ turi „iCloud“, „Siri“ ir pan., o „Android“ – „Play Store“, „Google Drive“ ir pan.

Skirtingų išmaniųjų telefonų modeliai

Išsirinkus operacinę sistemą, reikėtų pereiti prie išmaniojo telefono išvaizdos. Pirmiausiai reikėtų pamąstyti apie ekrano dydį: kurie turi mažesnius, dažniausiai būna pigesni ir lengvai telpantys į kišenę, o kurie didesni – kainuoja daugiau ir reikalauja specialios vietos jūsų rankinėje ar kuprinėje.

Taip pat svarbu pagalvoti, ar jums yra aktualu modelio senumas. Logiška, kad naujesni išmanieji telefonai yra greitesni, spartesni ir galingesni nei praeitos versijos. Senesni modeliai susiduria su problemomis, kai reikia naudoti modernesnes aplikacijas. Žinoma, jeigu norite pataupyti, tuomet galite šiek tiek palaukti, ir jūsų norimo išmaniojo telefono kaina pamažu nukris.

Pasirinkite ir tinkamą kiekį atminties, nes dabartinės programėlės gali reikalauti išties nemažai vietos. Išmaniojo telefono atmintis yra svarbi ir tada, jeigu mėgstate nuolat fotografuoti arba filmuoti – būtent tokio tipo failai užima nemažą dalį telefono vietos.

Vienas iš išmaniojo privalumų – aukšta kameros kokybė

Nors ir dauguma šiuolaikinių išmaniųjų telefonų geba užfiksuoti puikius kadrus, tačiau skirtingų gamintojų telefonai gali pasižymėti skirtinga nuotraukų kokybe. Tam, kad galėtumėte nustatyti, kurio išmaniojo telefono modelio kamera yra geresnė – pasiieškoti internete ar socialiniuose tinkluose nuotraukų, kurios jau yra padarytos dabartinių vartotojų. Dažniausiai gamintojai nurodo tik megapikselių kiekį, tačiau kitos funkcijos, kaip žemo apšvietimo nuotraukos, ISO, triukšmo sumažinimas ir šviesumas yra ne ką mažiau svarbios. Taip pat dabartiniai išmanieji įrenginiai priima ir skirtingus priedus, kurie padeda patobulinti pačios nuotraukos kokybę, todėl pasirinkus telefoną su prastesne kokybe, ją visada pagerinti gali papildomų ir išorinių kamerų įsigijimas.

Nepamirškite atsižvelgti ir į baterijos laiką, kuri jums turi tarnauti nuo 8 iki 18 valandų, todėl nesirinkite tokių telefonų, kurie siūlo mažesnį valandų kiekį. Tai yra svarbu todėl, nes baterijos senumas priklauso nuo augančių metų, todėl jeigu jūsų naujas išmanusis telefonas gebės išbūti nepakrautas tik 5 valandas, bėgant metams jį reikės į dieną krauti net kelis kartus.

 


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Parašykite komentarą


Praradote slaptažodį?

naujausi straipsniai

reklama

statistika


Hey.lt - Interneto reitingai
Skip to content