Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras organizavo rajono 3–4 klasių mokinių informacinio mąstymo konkursą „Gudri lapė“.
Rajone tai buvo pirmas tokio pobūdžio konkursas, kuriame reikėjo atlikti informacinio mąstymo užduotis, logiškai ir nuosekliai galvoti. Smagu, kad 15 pradinukų iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Vilkaviškio pradinės mokyklos ir „Ąžuolo“ progimnazijos, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Alvito ir Gižų Kazimiero Baršausko mokyklų-daugiafunkcių centrų nepabijojo priimti iššūkį ir pabandė pergudrauti „lapę“.
Po konkurso visi dalyvavo Robotikos akademijos užsiėmime – atliko kūrybinę užduotį. Džiaugiamės rezultatais – dauguma užduočių buvo įveiktos. Nugalėtojais tapo Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniai Lauras Lengvelis (1 vieta) ir Oskaras Jonaitis (2 vieta) bei Kybartų „Saulės“ progimnazijos ketvirtokė Gabrielė Džermeikaitė (3 vieta).
Dalyviai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro padėkos raštais, o nugalėtojai – Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.
Po renginio mokiniai sakė, jog konkursas jiems patiko, nes užduotys nebuvo labai sunkios, smagiai praleido laiką konstruodami modeliukus. Ir svarbiausia, kad tokiame konkurse visi norėtų dalyvauti ir kitais metais.
Rima MIKNAITIENĖ
Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos- daugiafunkcio centro direktorės pavaduotoja ugdymui
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.