Andrius GRYGELAITIS
Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti dar septyni susitikimai. Dalis iš jų vyko itin atkakliai.
Neįtikėtina pabaiga. Rungtynėse tarp Šakių „Spartos“ ir Vilkaviškio „Dublerių“ beveik 33 minutes priekyje buvo vilkaviškiečiai. Vienu metu jų pranašumas siekė 13 taškų. Visgi kaimyninės savivaldybės atstovai nebuvo linkę anksčiau laiko pasiduoti. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis būtent jie jau pirmavo. Tuomet varžovų pražangą išprovokavęs „Dublerių“ gynėjas Paulius Liepinaitis įmetė du baudos metimus ir savo komandai grąžino taško pranašumą. „Sparta“ paskutinei atakai turėjo vos 2 sekundes. Tai netapo kliūtimi šakiečių atstovui Dovydui Balčiūnui, kuris išprovokavo vilkaviškiečių pražangą ir pataikęs abu baudų metimus padėjo savo ekipai švęsti pergalę 87:86.
Pratęsimas. Itin atkaklios rungtynės vyko tarp „Grupinispirkimas.lt“ ir „Bruklino“ komandų. Šioje dvikovoje pirmaujanti ekipa keitėsi net 13 kartų, o dar 12 sykių rezultatas buvo lygus. Išaiškinti nugalėtoją pagrindinio rungtynių laiko taip pat nepakako, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą. Jame sėkmė lydėjo labiau patyrusius „Grupinispirkimas.lt“ žaidėjus, kurie galiausiai laimėjo 81:73.
Po pertraukos. Įnirtingas mūšis vyko ir „Karklinių“ bei Liudvinavo „Vyčio“ dvikovoje. Mūsų rajono atstovai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių būtent jie buvo priekyje. Visgi po pertraukos „Vyčio“ žaidėjai pamažu ėmė tirpdyti varžovų pranašumą ir laimėjo rungtynes 81:68.
Po pralaimėjimo – pergalė. Dar vieną triuškinančią pergalę iškovojo šiemet puikiai rungtyniaujantys Gižų „Griausmo“ žaidėjai, 107:65 įveikę Klampučių „Vienybę-Asterhouse“. Pastaroji ekipa kitose savaitgalio rungtynėse susikaupė ir 115:48 nepaliko vilčių Kazlų Rūdos „Atakos-2“ komandai.
Be intrigos. Dar du savaitės susitikimai taip pat vyko be didelės intrigos. „Dubleriai“ 108:80 nugalėjo „Vištytį“, o „Grupinispirkimas.lt“ 81:52 nepasigailėjo „Kudirkos Naumiesčio“.
Rezultatyviausi. Daugiausiai taškų vienose rungtynėse savaitgalį pelnė „Vienybės-Asterhouse“ atstovas Radvilas Čeikauskas. Jis į „Atakos-2“ ekipos krepšį įmetė net 39 taškus. Vos vienu tašku mažiau dvikovoje su „Dubleriais“ surinko „Vištyčio“ narys Arnas Ryckis.
Išskirtinis. Dar vieną neįtikėtiną pasirodymą surengė „Griausmo“ žaidėjas Klaidas Šapalas. Rungtyniaudamas prieš „Vienybės-Asterhouse“ komandą jis atkovojo net 22 atšokusius kamuolius ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Kaip ir praėjusią savaitę, kuomet šis žaidėjas užfiksavo visų laikų pirmenybių rekordą atlikęs net 23 rezultatyvius perdavimus, taip ir šią varžovų krepšio K. Šapalas nė karto neatakavo.
Dvigubi dubliai. Praėjusį savaitgalį šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo 5 žaidėjai. Be K. Šapalo, tai padarė Dovydas Balčiūnas ir Jokūbas Stanaitis („Sparta“), Šarūnas Ajauskas („Grupinispirkimas.lt“), Tautvydas Vilkaitis („Vištytis“) bei Dovydas Šneideris („Ataka-2“).
Lyderiai. Pirmenybių komandoms sužaidus po 6–8 rungtynes turnyro lentelės viršūnėje įsitaisė „Griausmo“ komanda, iškovojusi 7 pergales iš tiek pat galimų. „Vyčio“ krepšininkai su 6 pergalėmis ir pralaimėjimu žengia antri, o „Sparta“ bei „Grupinispirkimas.lt“, šventę po 5 pergales ir patyrę po 2 pralaimėjimus, dalijasi 3–4 vietas. Kol kas varžybose pergalių iškovoti nepavyko vienintelei „Atakos-2“ komandai.
Pertrauka. Po praėjusio savaitgalio kovų pirmenybėse skelbiama šventinė pertrauka. Į krepšinio aikštelę ekipos vėl sugrįš po Naujųjų Metų.
…
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.