„Santakos“ redakcijos kolektyvas sulaukė neeilinio svečio – Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančio mūsų laikraščio nominanto, Pasaulio kybartiečių draugijos pirmininko Mariaus Vilemaičio.
Šilto, malonaus ir įdomaus pokalbio metu su Mariumi kalbėjomės apie gyvenimo Amerikoje ypatumus, puoselėjamą lietuvybę, JAV ir Lietuvos švietimo sistemų skirtumus. Aptarėme ir M. Vilemaičio rodomą išskirtinį dėmesį Kybartų jaunimui, besikeičiančias Pasaulio kybartiečių draugijos tendencijas bei ateities sumanymus.
Apie visa tai bus galima perskaityti jau viename iš artimiausių „Santakos“ laikraščio numerių!
Atsisveikindamas su redakcijos darbuotojais Marius pasirašė svečių knygoje, palinkėjo ir toliau profesionaliai dirbti, skleisti žinią ne tik rajono gyventojams, bet ir po visą pasaulį išsibarsčiusiems kraštiečiams.
Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo veikliu, iniciatyviu, Lietuvą ir savo gimtąjį kraštą mylinčiu žmogumi, didelę savo laisvalaikio dalį, žinias bei energiją skiriantį savanoriškai neatlygintinai veiklai.
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.