Tapkime draugais!

Sėkmingas „Sveikatos“ žygis

Paskelbė:

Paskelbta:


Po trumpos vasaros pertraukos Kybartų futbolo klubas (FK) „Sveikata“ grįžo į antrosios Lietuvos futbolo lygos kovas. Mūsiškiai šventė net 4 pergales iš eilės.

Antrąjį pirmenybių ratą „Sveikata“ pradėjo vienodais rezultatais 8:0 įveikdama FK „Saned“ ekipą iš Joniškio ir „VJFM Fortūna“ iš Kauno, 2:1 palaužusi „Ukmergės“ komandą ir net 9:0 nepalikdama vilčių Panevėžio rajono „Dembavos“ žaidėjams.

Per šią sėkmingą ketverių rungtynių atkarpą po 8 įvarčius mūsiškių gretose įmušė Rokas Krušnauskas ir legionierius iš Australijos Josephas Zawko. Armandas Breivė pridėjo 5 tikslius smūgius, nigerietis Patrikas Nwodo – 2, o Rokas Gražulis, Dominykas Cimbleris, Lukas Katilius ir Aurimas Zdanavičius pasižymėjo po kartą.

Po sėkmingo asmeninio pasirodymo J. Zawko tarp rezultatyviausių varžybų žaidėjų pakilo į antrąją vietą. Šiuo metu jo sąskaitoje – 18 įvarčių.

Ši pergalių serija „Sveikatos“ ekipai leido pakilti į penktąją turnyro lentelės vietą. Iš viso antrojoje Lietuvos futbolo lygoje varžosi 16 komandų.

„Santakos“ inf.

 


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Parašykite komentarą


Praradote slaptažodį?

naujausi straipsniai

reklama

statistika


Hey.lt - Interneto reitingai
Skip to content