LIONS klubo nariai vėl gražino Vilkaviškį – pavasarį prie Vaikų ir jaunimo centro pražys ne tik geltonų narcizų jūra, bet ir sumėlynuos žydrės.
Vykdydami projektą „Žiedai – mūsų miestui!“ LIONS klubo nariai saviškius ir šeimas kvietė į gėlių sodinimo akciją. Vieną spalio sekmadienį į greta Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro esančią pievą jie susmaigstė net 11 500 žydrių (muscari) svogūnėlių. Darbas nebuvo lengvas, mat pirmiausia reikėjo paruošti dirvą – išgręžti kone 12 tūkst. duobučių, tinkamų svogūninėms gėlėms.
Tiesa, Vilkaviškio LIONS klubas šiemet užduotį įveikė paprasčiau, mat jau turėjo tokio darbo patirties – pernai rudenį prie Vaikų ir jaunimo centro pasodino 14 100 narcizų, tad skaisčiai geltona žiedų jūra pavasarį džiugino vilkaviškiečius ir miesto svečius.
Ateinantį pavasarį kita pieva nusidažys mėlynųjų žydrių spalva. Nesunku pastebėti, kad geltona ir mėlyna – LIONS logotipe naudojamos spalvos.
Projektas „Žiedai – mūsų miestui!“ įgyvendintas Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos ir Vilkaviškio LIONS klubo narių lėšomis. Bendra projekto vertė – 1 494,47 Eur. 1 000 Eur skirta iš Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos lėšų.
Šiuo projektu Vilkaviškio LIONS klubas siekė įprasminti mūsų mieste gimusios pasaulinio garso balerinos Sonios Gaskel (Gaskelytės) vardą – pievos pavasarį sužydės greta neseniai šiai menininkei atminti pastatyto paminklo. Padėję sutvarkyti ir išgražinti viešąją erdvę LIONS nariai prisidėjo prie to, kad būtų sukurta dar viena turistams patraukli Vilkaviškio vieta.
„Santakos“ inf.
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.